تعمیر تخصصی انواع اتو بخار توسط تیم اراد سرویس 02128421445

ایرادات معمول اتو بخار به شرح زیر می باشد. اتو پرس و مخزن دار

+اتو روشن نمی شود.

قطعی کابل ،خرابی ترموستات،قطعی ترموفیوز،خرابی بردالکترونیکی،قطعی و سوختگی مدارات الکتریکی از دلایل روشن نشدن اتو می باشد و توسط تکنسین باید رفع عیب شود.

+اتو روشن می شود اما گرم نمیکند.

روشن شدن نشان از عملکرد درست کابل و مدار الکتریکی را بهمراه دارد و باید به دنبال خرابی در برد الکترونیکی ،ترموستات و المان های حرارتی گشت.

+اتو بخار نمی دهد.

عدم بخار دلایل مختلفی نظیر ؛رسوب گرفتن کفی ،عدم حرارت کافی، خرابی والو بخار،مشکل در سیستم ضدچکه و گسگت های مجاری اب می باشد و باید توسط تکنسین مجرب رفع عیب شود.

+اتو به لباس میچسبد.

حرارت بیش از حد کف باعث برق انداختن لباس و چسبیدن به ان می شود و قطعه ای که معیوب شده ترموستات و یا سنسور حرارتی مربوط به برد می باشد که باید تعویض شود

+از اتو اب چکه می کند.

نشتی اب از کف اتو معمولا به علت باز گذاشتن شیر بخار د هنگامی است که اتو سرد است در اتو عای جدید قابلیتی به نام آنتی کالک یا سیستم ضد چکه افزوده شده تا از این اتفاق جلوگیری کند اما اگر شیر بخار را هم بسته ولی باز هم اتو نشتی اب دارد مخزن یا تانک اب دچار شکستگی شده و باید باتعمیرگاه مجاز تماس حاصل کرد.

+کف اتو به اندازه کافی داغ نمی شود.

اگر کفی اتو ه اندازه کافی داغ نمی شود تا لباس را صاف کند بردالکترونیکی و سنسور و یا ترموستات دچار اشکال شده است

+کابل اتو خراب است.

کابل اتو قابل تعمیر نیست و در صورت خرابی فقط باید با نمونه اورجینال و اصلی نخ بافت و نسوز تعویض شود ،استفاه از کابل غیر استاندارد عواقب جبران ناپذیری را در پی دارد.

+ اتو بعداز چند لحظه از کار می افتد.

اتو هایی که دارای برد الکترونیکی هستند معمولا دچار این خرابی می شوند و لذا برای تعمیر ان باید به تعمیرگاه مجاز تماس حاصل کرد.

+کفی اتو خراب است.

در صورت خرابی کف راهی جز استفاده از ایمن اتو باقی نمی ماند زیرا اگر بخواهید کفی یک اتو را تعویض کنید تقریبا باید به اندازه یک دستگاه اکبند هزینه کنید.

ارادسرویس02128421445

با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست